Safe House Otomotiv | Oto Kuaför

Oto Kuaför

Safe House Otomotiv
Safe House Otomotiv Mechanic Servis | otomobil servis maslak - maslak servis - musa yılmaz - sarıyer oto servis - yol yardım - servis - müşteri hizmetleri -expertiz - oto kuaför - sigorta hizmetleri

Safe House Otomotiv | Oto Kuaför

Her ihtiyaca uygun uygulama paketleriyle Safe House Otomotiv Oto kuaför; aracına özen gösteren herkese en kaliteli ve hızlı hizmeti vermek için çalışmaktadır. Safe House Otomotiv oto kuaför uygulamalarında antibakteriyel ve çevreye uyumlu Renault markası ürünler kullanılmaktadır. Aracınızın çevre koşullarına yenik düşmesini engellemek ve değerini korumak için sizleri Safe House Otomotiv'e bekliyoruz.

Safe House Otomotiv Mechanic Servis | otomobil servis maslak - maslak servis - musa yılmaz - sarıyer oto servis - yol yardım - servis - müşteri hizmetleri -expertiz - oto kuaför - sigorta hizmetleri

 • Standart Estetik
  Standart Estetik paketi uygulamasıyla araç iç(döşeme, tavan ve koltukları) ve dış aksamları(cam, çamurluk ve jantlar) temzilenmektedir.
 • Dış Estetik
  Dış Estetik paketi uygulamasıyla aracın dış aksamını oluşturan çamurluklar, jant, camlar ve aynalar detaylı olarak temizlenmektedir.
 • İç Estetik
  İç Estetik paketi uygulamasıyla aracın içi, yer ve tavan döşemeleri, koltuklar, paspaslar, kapı içleri, havalandırma ızgaraları, torpido gibi iç aksamlar detaylı temizlenmektedir.
 • Detay Estetik
  Detay Estetik paketinde; aracın dış aksamları, çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır.Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Dış aksamlar, aracın boyasına zarar verebilecek fırça ve sünger gibi malzemeler kullanılmadan profesyonel ekipman ve ürünler kullanılarak temizlenir ve parlatılır.
 • Motor Estetik
  Motor Estetik paketi uygulamasında, zamanla aracın motor bölgesindeki parçaların aşınmasına neden olan yağ, katran ve kirler temizlenmekte ve özel aksamlar koruma altına alınarak motor koruma ürünü ile motorunuz koruma altına alınmaktadır.
 • Full Estetik
  Full Estetik Paketi uygulamasında aracın komple iç ve dış aksamları ve motoru detaylı temizlenmektedir. Aracın; çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Dış aksamlar aracın boyasına zarar verebilecek fırça ve sünger gibi malzemeler kullanılmadan profesyonel ekipman ve ürünler kullanılarak temizlenir ve parlatılır. Motor bölümü temizlenip,koruma altına alınır. Bu paket; Detay Estetik ve Motor Estetik Paketlerinin birleştirilmesiyle oluşmuştur.
 • Boya Koruma
  Hava kirliliği, asit yağmurları, araca yapışan yağ ve katran; güneş ışınları, kuş pisliği, toz çizikleri gibi dış koşullar aracın boyasının zarar görmesine neden olmaktadır. Renault Estetik Boya Koruma paketi uygulamasında aracın dış detaylı temizliğinin yapılması, parlatılması ve boyanın dış etkenlere karşı uzun süreli korumaya alınması sağlanır.
 • Döşeme Koruma
  Renault Estetik Döşeme Koruma Paketi Uygulaması ile aracın döşemeleri temizlenir; kalıcı leke ve kirlere karşı koruma altına alınır.
 • Full Estetik Koruma
  Full Estetik Koruma Paketi, aracın iç ve dış detaylı demizliği, motor koruma, döşeme ve boya koruma uygulamalarını içeren komple uygulama paketidir. Aracın; çamurluk ve jantları detaylı temizlenir; zift ve yağ lekelerinden arındırılır. Tavan, koltuk ve yer döşemeleri temizlenir. Deri döşemeler için özel ürünler kullanılır. Dış aksamlar aracın boyasına zarar verebilecek fırça ve sünger gibi malzemeler kullanılmadan profesyonel ekipman ve ürünler kullanılarak temizlenir, parlatılır. Motor bölümü temizlenip koruma altına alınır. Boya ve döşeme Koruma uygulamaları yapılır.
 • Yeni Araç Boya Koruma
  Yeni Araç Boya Koruma uygulaması ile yeni araçlar; hava şartları, toz ve güneş ışınlarının zararlarına karşı korumaya alınır.
 • Yeni Araç Döşeme Koruma
  Yeni Araç Döşeme Koruma uygulaması ile yeni araçların döşemeleri kalıcı leke ve kirlere karşı koruma altına alınır.
 • Yeni Araç Full Estetik Koruma
  Yeni Araç Full Estetik Koruma paketi; yeni araçların hem boya hem de döşemelerinin koruma altına alınmasını içermektedir.