Hakkımızda

SAFE HOUSE OTOMOTİV | HAKKIMIZDA

Safe House Otomotiv Mechanic Servis | otomobil servis maslak - maslak servis - musa yılmaz - sarıyer oto servis - yol yardım - servis - müşteri hizmetleri -expertiz - oto kuaför - sigorta hizmetleri

Biz Kimiz?

Firmamız araç tamir, bakım, 7/24 servis ve iç dış yıkama uzmanlığıyla 15 yıldır hizmet vermektedir. Türkiye'nin önde gelen firmalarına yapmış olduğumuz hizmetler sonucu piyasada özel bir yer edinmiştir. Son yıllarda personelin gençleştirilmesiyle daha da dinamik ve enerjik durum yaratılmıştır.

  • Tüm Online Müşteri Talepleri Ekranınıza Gelsin!
  • Araçlarınız fırçasız, çiziksiz bir temizlikten geçsin!
  • 7/24 Servis Hizmeti Sağlıyoruz!

Vizyonumuz

Girişimcilik, yenilikçilik ve güvenilirlik ile şekillendirdiğimiz iş anlayışımızla, odaklandığımız her alanda dokunduğumuz her hayata sürdürülebilir değerler katmak , Yeniliklere açık, ileriyi görebilen, ülkemizde kendimizi başarıl ile temsil edebilen, geniş bir tabanın beklentilerini karşılayabilecek kaliteli hizmet hedefini ilke edinen, sürekli büyümeyi hedef alan, ülkemiz ekonomisine katma değer ve istihdam sağlamayı amaç edinen, kısacası daha çağdaş bir Türkiye hedefi ile yola çıkan ve bu amaca da her geçen gün biraz daha yaklaşan bir firma olmayı hedefledik. Bu felsefede bize katkıda bulunan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Misyonumuz

İnsanlık ve ekonomi için değer yaratan, çevreye ve rakiplerine saygılı, girişimci ve lider ruha sahip, uluslararası düzeyde en başarılı gruplar arasında yer almak; bu amaç ile hareket ederken ülkemizin ve faaliyet gösterdiğimiz coğrafyaların zenginleşmesine katkıda bulunmak. Müşteri memnuniyeti, kaliteli hizmet ve yaşanabilir bir çevre yaratmak ana fikrimizi oluşturmaktadır. Geleneksel hizmetleri kalıplarından çıkarak daha modern ve çağdaş hizmetler üretmek için, teknolojik gelişmelere ayak uydurmak hedefimizi oluşturmuştur. Türk insanının çağdaş medeniyetler seviyesine ulaşabilmesinin en önemli yollarından birinin yaşamakta olduğu çevrenin modern, çağdaş, temiz ve doğaya saygılı yerler olması gerektiği düşüncesindeyiz.

Firmamızın referansları; ülkemizde ve ülke dışında portföyünü genişleterek hizmet vermektedir. Vizyonumuz; Gelişime ve değişime açık zamanlama ve müşteri odaklı çalışma anlayışıdır. Amacımız; Müşterilerimize kaliteli ve çabuk hizmet vermektir. Günümüzde zaman kavramı çok önemlidir.

Safe House Otomotiv Mechanic Servis | otomobil servis maslak - maslak servis - musa yılmaz - sarıyer oto servis - yol yardım - servis - müşteri hizmetleri -expertiz - oto kuaför - sigorta hizmetleri